Panele fotowoltaiczne marki IBC SOLAR należą pod względem niezawodności oraz jakości wykonania do najlepszych na rynku. Produkty, które Państwu oferujemy pochodzą od wytwórców niemieckich oraz innych producentów z całego świata gwarantujących najwyższą jakość. Na wszystkich panelach fotowoltaicznych w widocznym miejscu wskazany jest ich kraj pochodzenia, a oznaczenie „Made in Germany„ oznacza że produkt faktycznie został wyprodukowany w Niemczech. Niezależnie od tego, gdzie zostały wyprodukowane poszczególne komponenty, gwarancji udziela IBC SOLAR, która dzięki swojemu trzydziestoletniemu doświadczeniu w dziedzinie fotowoltaiki i wiodącej pozycji na rynku jest jej najlepszym potwierdzeniem. IBC SOLAR jest jedynym producentem na rynku, który udziela 15 letniej gwarancji na moduły fotowoltaiczne.
REC Group to międzynarodowa grupa z siedzibą w Norwegii, notowana na giełdzie w Oslo. REC jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań dla elektrowni słonecznych i jednym z niewielu w pełni zintegrowanych producentów paneli fotowoltaicznych – jest producentem krzemu, ogniw, a także samych modułów, dzięki czemu jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Produkty REC to europejska jakość bez kompromisów zarówno dla systemów domowych jak i dużych elektrowni słonecznych.
Firma Yingli to największy producent ogniw fotowoltaicznych na świecie. Od 2012r notowany na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych (NYSE). Obecnie prawie jeden na dziesięć modułów montowanych na całym świecie pochodzi od Yingli. Yingli wytwarza moduły klasy premium, które wykorzystują technologię PANDA i są pierwszą produkowaną na masową skalę innowacyjną konstrukcją ogniw fotowoltaicznych opartych na monokrystalicznym krzemie. Innowacyjne i niezawodne rozwiązania sprawiają, że produkty tej firmy szczycą się jakością światowej klasy dając jednocześnie gwarancję długiej żywotności.
Niemiecka firma SMA Solar Technology AG to światowy lider i wyznacznik jakości w zakresie projektowania i produkcji falowników słonecznych oraz systemów monitorujących dla urządzeń fotowoltaicznych. SMA posiada szeroką gamę produktów do każdej wielkości instalacji, a zastosowanie najnowszych technologii gwarantuje maksymalną wydajność oraz najwyższy komfort użytkowania.
KACO New Energy to niemiecką firma z ponad 60 letnią tradycją w produkcji i eksploatacji przetwornic mocy. Od roku 1998 firma rozpoczęła produkcję falowników fotowoltaicznych i w chwili obecnej należy do przodujących producentów światowych. Falowniki fotowoltaiczne firmy Kaco oraz systemy monitoringu parametrów pracy instalacji fotowoltaicznych stanowią kompleksowe rozwiązania zarówno dla małych instalacji w gospodarstwach domowych jak również dla dużych farm PV o mocy do kilkudziesięciu megawatów. Firma KACO udziela w standardzie siedmioletniej gwarancji na produkowane przez siebie inwertery, co potwierdza wysoką jakość i niezawodność tych produktów.
Steca Electronic GmbH to czołowy dostawca elektronicznych produktów dla przemysłu fotowoltaicznego. Inwertery Steca Grid wraz z całym osprzętem stanowią doskonałe rozwiązanie dla systemów fotowoltaicznych. Dzięki wysokiej sprawności i unikalnemu systemowi chłodzenia są najlepiej przystosowanymi rozwiązaniami do domowych i przydomowych instalacji zapewniając najwyższe uzyski energetyczne i długą bezawaryjną pracę. Według niezależnego rankingu magazynu Photon są to najlepsze inwertery w swojej grupie.
HELUKABEL Polska Sp. z.o.o. jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, działającego blisko 30 lat w zakresie produkcji oraz dystrybucji kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla wszystkich branż i wszelkich zastosowań. Przewody solarne HELUKABEL oraz specjalistyczne konektory zostały zaprojektowane tak, aby spełnić surowe warunki środowiskowe typowe dla instalacji fotowoltaicznych.
Firma Ekointegrator jest wyłącznym dystrybutorem Caleo i BVF na Polskę oraz rynkowym liderem w zakresie nowoczesnych rozwiązań grzewczych. Celem firmy jest tworzenie przyjaznych środowisku i energooszczędnych systemów grzewczych. Ekointegrator jest dostawcą systemów dla tych którzy budują swoje domy w proekologiczny sposób i myślą o wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych w celu osiągnięcia niezależności od wzrostu cen. Produkty BVF-CALEO charakteryzują się najwyższą jakością i odpowiadają światowym standardom. Fabryka systemów grzewczych pracuje zgodnie z certyfikatem ISO 9001, najwyższym poziomem kontroli jakości, z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów.
Philips Ligthting Poland Od ponad 125 lat firma Philips opracowuje innowacyjne rozwiązania z zakresu oświetlenia. Jako pierwsza wdrożyła światło elektryczne i żarówki LED — dwie rewolucyjne zmiany — a obecnie jest pionierem w dziedzinie inteligentnych systemów oświetlenia. Znając pozytywny wpływ oświetlenia na ludzi, wprowadza innowacje, które zapewniają klientom nowe korzyści biznesowe. Oferuje szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo, lepiej się skupić, nabrać energii czy czerpać większą przyjemność z rozrywki. Produkty Philips Lighting, to oszczędność energii i zarządzanie środowiskami pracy w jeszcze bardziej ekologiczny sposób.