O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na terenie całej Polski. Zajmujemy się doradztwem technicznym, opracowywaniem i realizacją projektów związanych z szeroko pojętą energetyką.

Nasza misja

Misją firmy jest obniżenie kosztów funkcjonowania swoich Klientów: rodzin, firm, instytucji – przy wykorzystaniu przyjaznych środowisku naturalnemu, odnawialnych źródeł energii opartych o fotowoltaikę oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie optymalizacji zużycia energii.

W swoich działaniach skupiamy się na oferowaniu innowacyjnych produktów i usług, dzięki którym nasz Klient może w sposób efektywny korzystać z różnych rozwiązań dotyczących energetyki.

Zespół Enlab

ENLAB to grupa specjalistów wywodzących się z sektorów energetycznego, elektronicznego, informatycznego oraz doradztwa prawnego w zakresie prowadzenia i finansowania inwestycji.

Co nas wyróżnia?

  • Zaangażowanie. Z entuzjazmem realizujemy kolejne projekty. Celem jest satysfakcja Klienta, co jeszcze bardziej motywuje nas do dalszego rozwoju.
  • Precyzja, dokładność i poprawność wykonania. Na każdym etapie inwestycji: projektowanie, montaż, dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół.
  • Najwyższa jakość urządzeń. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami o zasięgu globalnym, m.in. firmą IBC Solar, działającą na rynku od ponad 30 lat, której produkty posiadają najdłuższą gwarancję na urządzenia.
  • Indywidualny projekt. Nasze projekty odpowiadają Twoim potrzebom.
  • Fachowość zawodowa, poparta doświadczeniem. Enlab to doświadczona kadra w dziedzinach: energetyki, informatyki, doradztwa prawnego i finansowego.
  • Energia w działaniu. Wszystkie inwestycje przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie.

Nasza oferta

Fotowoltaika

ENLAB to polski dostawca rozwiązań w zakresie fotowoltaiki. W oparciu o własne konstrukcje elektroenergetyczne, tworzymy systemy produkcji energii elektrycznej z ogniw fotowoltaicznych na potrzeby użytkowników indywidualnych, firm i instytucji.

Kompensacja mocy biernej

Działalność ENLAB skupiona jest m.in. wokół wdrażania najnowszych rozwiązań z zakresu kompensacji mocy biernej dla wszystkich odbiorców energii elektrycznej, w szczególności przedsiębiorców. Nasze projekty zapewniają korzyści ekonomiczne, w postaci eliminacji opłat za energię bierną oraz technologiczne, skutkujące poprawą jakości energii.

Audyty i świadectwa energetyczne w firmie Enlab - Małopolska

Wszystkie projekty Enlab informacją o profilu istniejącego zużycia energii dla danego budynku lub zespołu budynków oraz określają możliwości realizacji inwestycji prowadzących do uzyskania opłacalnych ekonomicznie oszczędności energetycznych.

Ogrzewanie elektryczne

Proponujemy innowacyjne systemy, gwarantujące użytkownikowi energooszczędne rozwiązania, wysoki komfort w konkurencyjnej cenie, czyli tanie ogrzewanie domu, hali, biura lub innej powierzchni.