INTELIGENTNE OŚWIETLENIE MAGAZYNOWE

PHILPS GREEN WAREHOUSE

Standardowe wysoko montowane oświetlenie przemysłowe, zawsze wiązało się w wysokimi kosztami – instalacji, utrzymania i z użyciem skomplikowanego sterowania. To już przeszłość !

System Philips Green Warehouse jest łatwym w obsłudze rozwiązaniem pakietowym, które zawiera trzy rodzaje regulowanych opraw LED oraz bezprzewodowe urządzenia do sterowania, dostosowane do potrzeb magazynu, bez względu na jego rozmiar. Ten innowacyjny system jest doskonały zarówno do otwartych przestrzeni jak i regałów.

Bezprzewodowość oznacza z kolei łatwe konfigurowanie z podziałem na strefy oraz późniejszą zmianę ustawień w zależności od potrzeb. Jego uniwersalność umożliwia maksymalizację wydajności oraz dokonywanie niezbędnych aktualizacji. Jeżeli wybierzesz nasze rozwiązanie otrzymasz wszystko w jednym pakiecie – pełen system oświetleniowy wraz z gwarancją producenta Philips wynoszącą nawet 10 lat. Zastosowane w systemie oprawy LED mają długi okres funkcjonowania a inteligentny system sterowania zapewnia jeszcze rzadsze występowanie usterek, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Jeżeli jednak zdarzą się jakiekolwiek awarie, możesz liczyć na nasze wsparcie i szybkie rozwiązanie problemu.

System Green Warehouse umożliwia łatwą zmianę podziału na strefy w przypadku modyfikacji rozkładu poszczególnych części pomieszczenia. Jeżeli pojawią się nowe produkty, będzie można bez trudu dołączyć je do istniejącej platformy, tym samym cały czas podążając za najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i dostosowując je do aktualnych potrzeb firmy. Dla wygody użytkowników oferujemy też kompleksowy pakiet usług serwisowych.

SYSTEM PHILIPS GREEN WEREHOSE TO OSZCZĘDNOŚCI DLA TWOJEJ FIRMY

Poniższe wykresy pokazują możliwą redukcję kosztów w okresie 10 lat, poprzez porównanie systemu GreenWarehouse z tradycyjnymi lampami fluorescencyjnymi i oświetleniem LED bez opcji sterowania. Wyliczenia dotyczą magazynu o powierzchni 10.000 m2. System Green Warehouse zapewnia zwrot z inwestycji w ciągu 3 lat w porównaniu z rozwiązaniem standardowym, oraz w ciągu zaledwie roku przy zestawieniu z oświetleniem LED bez funkcji sterowania. W okresie 10 lat można oszczędzić aż do 950 000 zł.


Całkowite koszty utrzymania w okresie 10 lat

Zwrot z inwestycji - przykład 10-letniego okresu