WŁAŚCIWE ZAPROJKETOWANE OŚWIETLENIE

TO DOBRE SAMOPOCZUCIE I WYDAJNOŚĆ W PRACY

Najnowsze badania pokazują bliską zależność między światłem
a naturalnym biorytmem człowieka.

Odpowiednio dopasowane oświetlenie — typ oraz ilość światła, czas i długość świecenia — może mieć pozytywny wpływ na koncentrację, ogólne samopoczucie oraz ilość popełnianych błędów. Oświetlenie LED z możliwością regulacji barwy świetlnej oraz odpowiednio dobrane sterowniki to „recepta”, zapewniająca optymalne poziomy i długości fal świetlnych w ciągu dnia i czyniąca z Twojego biura idealne miejsce do przemyśleń, tworzenia i współpracy.

Biuro to różne pomieszczenia, dla których powinno zostać właściwe zaprojektowane oświetlenie, zapewniające komfort i przynoszące wymierne korzyści finansowe.


Pakiet rozwiązań dla biura

Kiedy przychodzisz do biura, wiesz, nad czym i z kim będziesz pracować. I chcesz zrobić to jak najlepiej.

Oświetlenie w biurze może ułatwiać koncentrację, wymianę informacji oraz współpracę. Jeśli jest odpowiednie, będzie miało lepszy wpływ na zdrowie, wygodę i motywację pracowników.

Rozwiązania oświetlenia biurowego Philips spełniają wszystkie europejskie normy, a w połączeniu z inteligentnymi sterownikami pozwalają zmniejszyć zużycie energii nawet o 65%!

Oszczędności przez cały okres eksploatacji * 23 392 PLN


Pakiet rozwiązań dla korytarza

Korytarze to ważna przestrzeń, łączą przestrzenie robocze - biura, sale konferencyjne, restauracje itp. Oświetlenie korytarza musi zapewniać komfort poruszania się.

Musi dostarczać dobrą widoczność bez zużywania zbyt dużej ilości energii. Oświetlenie LED firmy Philips dla korytarzy jest wyraźne, szybko się włącza, a przy tym znacząco ogranicza koszty energii - w połączeniu z inteligentnymi czujnikami nawet o 75%!

Oszczędności przez cały okres eksploatacji * 7 104 PLN


Pakiet rozwiązań dla toalet

Toalety to małe pomieszczenia, w których podłoga niekiedy może być śliska. Dlatego ważne jest, by były dobrze oświetlone.

Po wejściu do toalety nie powinno się szukać włącznika światła lub czekać, aż oświetlenie się włączy. Wodoodporne oprawy oświetleniowe i inteligentne czujniki Philips zapewniają, że światło włącza i wyłącza się natychmiast, gdy osoba wchodzi do pomieszczenia lub je opuszcza. Ułatwia to korzystanie z toalety i skutkuje istotnymi oszczędnościami energii sięgającymi nawet 90%!

Oszczędności przez cały okres eksploatacji * 15 912 PLN