WYDAJNE OGNIWA FOTOWOLTAICZNE DLA FIRMY

Już dziś zwiększ efektywność prowadzonego przez Ciebie biznesu i podnieś swój potencjał konkurencyjny, wykorzystując przygotowaną przez nas szeroką gamę elastycznych, inteligentnych rozwiązań systemów fotowoltaicznych dla Twojej firmy.

Nasze rozwiązania dla biznesu, to specjalna linia produktów, charakteryzująca się maksymalną wydajnością i niezawodnością pracy.

Nowoczesne rozwiązania, najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami i gwarancjami oraz kompleksowa usługa, to wizytówka ENLAB.

Fotowoltaika – korzyści dla twojej firmy

  • Oszczędności, a przez to zwiększenie zdolności inwestycyjnych. Produkując energię nie musisz jej już kupować. Dodatkowo zarabiasz na odsprzedaży nadmiaru wyprodukowanej energii. Dzięki oszczędnościom, dysponujesz większym kapitałem na inwestycje w firmie.
  • Zabezpieczenie przed rosnącymi cenami za energię. W ostatnich latach ceny energii regularnie rosną i prognozowany jest ich dalszy wzrost, więc fotowoltaika jest idealną receptą na zabezpieczenie firmy przed wzrostem kosztów, a co za tym idzie podniesienie jej konkurencyjności.
  • Bezpieczeństwo energetyczne firmy. Funkcjonowanie firmy nie będzie zagrożone ograniczeniami w poborze mocy i energii elektrycznej. Konsekwencjami nie dostosowania się do tych ograniczeń, może być kara wynosząca nawet 15% przychodu rocznego.
  • Ekologia. Inwestycje w OZE powodują redukcję gazów cieplarnianych, zanieczyszczeń powietrza, które bezpośrednio wpływają na zdrowie nas wszystkich.

Dlaczego ENLAB ?

Precyzja, dokładność i poprawność wykonania

Na każdym etapie inwestycji: projektowanie, montaż, dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół.

Najwyższa jakość

Współpracujemy z najlepszymi producentami o zasięgu globalnym, m. in. firmą IBC Solar, działającą na rynku od ponad 30 lat, której produkty posiadają najdłuższą gwarancję na urządzenia.

Indywidualny projekt

Zaprojektowana przez nas instalacja odpowiada Twoim potrzebom.

Fachowość zawodowa

Enlab to doświadczona kadra w dziedzinach: energetyki, informatyki, doradztwa prawnego i finansowego.

Energia w działaniu

Wszystkie inwestycje przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie.