Systemy fotowoltaiki hybrydowej pozwalają na połączenie systemów fotowoltaicznych z magazynowaniem energii elektrycznej. Zmagazynowanie energii z paneli fotowoltaicznych poprzez system hybrydowy optymalizuje zarządzanie energią wyprodukowaną z fotowoltaiki oraz pozwala na pełną niezależność energetyczną od dostawcy energii elektrycznej w gospodarstwie. Mówiąc wprost: na wypadek przerwy w dostawie prądu mamy własne zasilanie, które dodatkowo możemy doładować na bieżąco fotowoltaiką.

Liderem rozwiązań hybrydowych na europejskim rynku jest firma Fronius, słynąca z długoletnich badań nad technologią ładowania baterii. Wraz z uznanym na świecie producentem magazynów BYD stworzyli nowe zestawy hybrydowe, które wprowadziliśmy do oferty Enlab.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zawierającą powyższe rozwiązanie, prosimy o kontakt.


Elektrownia hybrydowa 10kW

Przykładowa instalacja będąca w stanie wytworzyć w ciągu roku 10 000kWh i zakulumować 11kWh energii elektrycznej w bateriach.

Moduły fotowoltaiczne:
28 x JA Solar JAM60S10 345Wp + gwarancja produktowa 20 lat
Moc w modułach:
9,66 kWp
Falownik:
Fronius Symo GEN24 10.0 PLUS
Moc falownika:
10kW
Akumulatory:
BYD Battery Premium Box – 11.0 kWh
Zabezpieczenia:
przeciwprzepięciowe DC (1000 V), nadprądowe AC
Konstrukcja dachowa:
wszystkie niezbędne elementy montażowe, dedykowane dla fotowoltaiki
Usługi:
sporządzenie projektu instalacji, zgłoszenie do operatora sieci, kompletne wykonawstwo i rękojmia 3 lata

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC, art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków handlowych.